PEIPSI JÄRVEFESTIVAL TULEB TAAS!

"Peipsi Järvefestival 2019" on 8.-14. juulil mööda Peipsi sadamaid järve põhjaotsast lõunasse kulgev kultuuriüritus, mis näitab nii kohalikele kui piirkonna külalistele Peipsi järve tavapärasest märksa põnevamal moel.
Kultuurilaadungiga laevad saabuvad 7 päeva vältava festivali kestel iga päev uude sadamasse, kus terve päeva kestel viiakse läbi erinevaid Peipsi järve kultuuripärandit ja loodust ning Eesti pärimusmuusikat tutvustavaid õpitubasid, laevasõite ja kontserte.
Festivali toitlustajateks on Peipsi piirkonna kohalikud ettevõtjad ja rahvas. Pakutakse kohalikust toorainest valmisatud roogasid, ampse ning maitseküllaseid jooke. Tule ja proovi Peipsi maitseid.

Jälgi meid ka FACEBOOKIS ja saa teada, millega Peipsi Järvefestival Sind seekord üllatab!
Peatume oma meeskonna ja kultuurilastiga seekord järgmistes sadamates kell 17.00 - 22.00:
08.07 - Vasknarva                     
09.07 - Rannapungerja               
10.07 - Mustvee                         
12.07 - Emajõe-Suursoo           
13.07 - Mehikoorma                   
 
"Peipsi Järvefestival 2019" ajal 8.-14. juulil, toimub esmakordselt jalgrattamatk Peipsi sadamates kell 17:00-19:00. Matka ajal külastatakse erinevaid piirkonna külasid, muuseume, ettevõtjaid, randasid ning avastatakse ilusat Peipsimaa loodust.
* Iga sadamas on jalgrattamatka osalejatele üllatus!
* Matka läbides täidab jalgrattamatkas osalenu flaieril olevad lahtrid ning osaleb loosimises. Peipsi Järvefestivali viimases sadamas Räpinas loositakse osalejate vahel välja UHKE LINNARATAS.
Osalejate arv on piiratud (maksimum 15 inimest). 
Matkadel osalemine on tasuta!