Tule osalema koolitusprogrammis "Kiika Peipsimaa kööki"

Head toiduettevõtjad ja -huvilised!

Kutsume Teid osalema koolitusprogrammis "Kiika Peipsimaa kööki", mille eesmärgiks on uute toodete ja teenuste arendamine ning juba olemasolevate kvaliteedi tõstmine läbi ühise koostöö ja võrgustumise.

Koolitusprogrammi kestvuseks on märts 2018 – detsember 2018

Koolitusprogramm on jaotatud erinevateks mooduliteks, mille täpsema sisu planeerime Teiega koostöös, et kõik vajalikud ja olulised teemad saaksid käsitletud. 

Rõhtutame, et koolitusele on oodatud osalema ka need, kellel ei ole täna veel oma ettevõtet, kuid soovivad tegeleda või teha algust toidu pakkumisega.

Eelinfo koolitusprogrammi ajakavast: 

I moodul

1-päevane koolitus 26. märtsil, koolitajaks Veterinaar- ja Toiduamet. Koolituse päevakava leiate manusest. 

II moodul

3-päevane Saaremaa õppereis koos praktilise koolitusega ajavahemikus 02. - 11.mai

III moodul

1-päeva koolitus maikuu kolmandal või neljandal nädalal. Teemaks: menüüde koostamine/uuendamine; toidu serveerimine, kaunistamine; ühe toidu serveerimine 5 erineval moel. 

IV moodul

2-päevane Läti õppereis koos praktilise koolitusega septembri viimasel nädalal ajavahemikus 24. - 28.09.

Oma osalemise soovist I moodulis 26.03, palume teada anda hiljemalt 19. märtsiks 2018, täites ära käesoleva registreerimisvormi: https://goo.gl/forms/fQeZEGykMOlpkkFg1Koolituse osalustasu 10 eurot, millega kaetakse toitlustus- ja koolituskulud.

Koolitusprogrammi korraldavad Peipsi-Alutaguse Koostöökoda, Jõgevamaa Koostöökoda, Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu, Tartumaa Arendusselts, Piiriveere Liider koostööprojekti "Peipsimaa turundamine 2016-2019" raames koostöös Peipsimaa Turismiga.

 

Parimate soovidega,

Kadi Ploom

Juhataja/Peipsimaa turismi koordinaator

MTÜ Peipsimaa Turism

Vaksali 17A, Tartu

Tel: +372 5696 4686

E-mail: ploom.kadi@gmail.com 

www.visitpeipsi.com

www.peipsifestival.ee