LEADER rändnäitus Räpinas on avatud kuni augusti keskpaigani

LEADER rändnäitus Räpinas on avatud kuni augusti keskpaigani

Alates 16. juulist kuni 19. augustini on võimalus Räpina haldushoone (Kooli tn 1) esimesel korrusel tutvuda LEADER teemalise rändnäitusega. Väljapaneku eesmärk on tutvustada laiemale avalikkusele Maaelu arengukava 2007-2013 Leader meetme raames toetatud ja realiseeritud projekte.

Näitusel on 28 stendi elluviidud projekte ja tegevusgruppe tutvustavate tekstide ning illustreerivate fotodega. Kokku saab tutvuda 79 erineva Leader projektiga. Stendidelt leiab lisaks ka üldinformatsiooni Eesti maaeluvõrgustiku ja Leader-lähenemise kohta.

Näitus valmis ja avati 2010. aasta sügisel ning on tänaseni rännanud mööda Eestimaad - Riigikogus, Põllumajandusministeeriumis, Eesti Põllumajandusmuuseumis, UMA MEKK suurlaadal, Tartu Lõunakeskuses, Eesti Külade Maapäeval ja mitmetel erinevatel konverentsidel ning seminaridel. Kui näitus parasjagu ei rända, võib väljapanekut uudistada Jänedal Maamajanduse Infokeskuses. Näitust on võimalik külastada kuni augusti keskpaigani.

Stendid valmisid Maaelu arengukava 2007-2013 tehnilise abi toetusel ja aktiivses koostöös tegevusgruppide ja Maamajanduse Infokeskuse maaeluvõrgustiku üksusega.