31. maist kuni 4. juunini võõrustab Piiriveere Liider väliskülalisi

14.05.2010

Projekti „Aktiivsed Euroopa kodanikud“ raames saabuvad 31.mail Piiriveere Liidrile külla välispartnerid seitsmest erinevast riigist. 35-liikmeline seltskond veedab Eestimaal kokku viis päeva, mille raames peetakse projektikoosolekuid ning külastatakse ka Piiriveere Liidri piirkonnas asuvaid organisatsioone. Koosolekute eesmärgiks on anda ülevaade projekti käigust ja senistest tulemustest ning paika panna edasised ülesanded. Olulisel kohal on ka Piiriveere Liidri piirkonna kultuuri, ajaloo ja traditsioonide tutvustamine, sest projekti tulemusena valmiv õppematerjal, Euroopa riike tutvustav mäng, sisaldab just neid samu teemasid ning on seeläbi heaks praktiliseks näiteks.

Samal ajal kui organisatsioonide esindajad peavad töiseid koosolekuid on nende õpilastel võimalik külastada erinevaid organisatsioone ning osaleda töötubades, kus nad saavad kogemusi vahetada ja uusi omandada ning avaldada oma arvamust ja ootusi projekti lõpptulemuse osas.

Projektikoosoleku viimastel päevadel valmib organisatsiooni esindajate ning nende õpilaste koostöös õppematerjali esialgne versioon.

Kogu projekti toetab Euroopa Liidu Elukestva õppe programm Grundtvig.

31.maist kuni 4.juunini võõrustab Piiriveere Liider väliskülalisi
31.maist kuni 4.juunini võõrustab Piiriveere Liider väliskülalisi