Koostööpakkumine NG kollaste raamide projektis

03.06.2013

Head koostööpartnerid,


Soovime Teile pakkuda koostöövõimalust Lõuna-Eesti ühises rahvusvahelises koostööprojektis Elu kahe maailma piiril , mille eesmärk on piirkonnale tuntuse ja külastajate toomine ning kohaliku identiteedi tugevdamine.
Nagu ilmselt juba kuulnud olete, kerkivad Piiriveere Liider tegevuspiirkonnas Leader programmi toetusel kollased aknad Räpinasse, Obinitsa ja Podmotsasse. Selleks, et Lõuna-Eesti turundustegevused oleksid mõjusamad ja veelgi rohkem külastajaid jõuaks meie ettevõteteni, oleme planeerinud täiendavaid turundustegevusi (reklaamid Tallinna lennujaamas ja sadamas ning suuremate maanteede ääres; Lõuna-Eestit tutvustavad video- ja fotomaterjalid), mida soovime rahastada sponsorluse toel.
Siinkohal esitamegi Teile üleskutse toetada projekti Elu kahe maailma piiril ning seeläbi reklaamida ja esile tuua ka oma ettevõte/organisatsioon.
Oleme välja töötanud 4 paketti (50, 100, 500, 1000 EUR) ning erinevate toetussummade eest pakume erinevaid turundustegevusi Teie organisatsiooni reklaamimiseks. Näiteks on Teil võimalik saada ettevõtte/organisatsiooni logo oma piirkonna kollase akna juures olevale infotahvlile.
Vaadake täpsemat infot siit!

Teie tagasisidet ja küsimusi heal meelel oodates,
Kaidi-Mari Liping
Juhatuse esimees
Piiriveere Liider
55655172
kaidimari@piiriveere.ee