Käimas on registreerimine konverentsile „Kogukonna vedurid“

02.11.2009

19.-20. novembril toimub Käärikul konverents „Teenus külla või teenusele külla?“, mis saab teoks nelja Kagu-Eesti Leader-tegevusgrupi ühistööna.

Tänavuse konverentsi põhiteemaks on küsimus, kas tuua teenused külaelanikule lähemale või viia inimesed linna, teenusele külla. Kahepäevasel konverentsil esinevad ettekannetega spetsialistid nii avalikust kui erasektorist ning teenusepakkujad. Ettekannete teemade hulgas räägitakse teenuste planeerimisest, omavalitsuse rollist teenuste kättesaadavuse tagamisel ning tema võimekusest antud küsimuses, alternatiivse ühistranspordi võimalusest ja paljust muust. Oma kogemustest teenusepakkujana tulevad rääkima Swedbank-i ja Eesti Posti esindajad, samuti kauplusauto ja külakohviku omanikud. Sarnaselt mullusele konverentsile toimuvad ka tänavu arutelud töörühmades, milles saavad kaasa lüüa kõik konverentsil osalejad.

Konverents on suunatud külavanematele, külaliidritele, omavalitsuste juhtidele ja arendusspetsialistidele, ettevõtjatele, aktiivsetele noortele ja teistele, kel huvi külaelu arendamisel kaasa rääkida.

Konverentsil osalemine on tasuta. Registreeruda saab 12. novembrini, kohtade arv on piiratud. Konverentsi korraldajateks on Põlvamaa, Võrumaa ja Valgamaa Partnerluskogud ning Piiriveere Liider. Konverentsi rahastatakse Leader meetmest.

Registreerimine: Signe Zupsmann signe@piiriveere.ee või tel 5818 8890