Juhatus

Juhatuse liikmed kinnitab üldkoosolek põhimõttel, et juhatuses on ühingu liikmeks oleva iga omavalitsuse kohta:

  • üks omavalitsuse poolt nimetatud omavalitsuse esindaja avaliku sektori esindajana;
  • üks esindaja omavalitsuse mittetulundussektorist või ettevõtlussektorist;
  • üle 3000 elanikuga omavalitsus saab täiendavalt juhatuses juurde 1 esindaja mittetulundussektorist ja 1 esindaja ettevõtlussektorist.

Juhatus kinnitatakse tähtajaga kolm aastat.

Juhatuse esimees on Teet Helm ning aseesimees Viivika Kooser.

MTÜ PIIRIVEERE LIIDER juhatuse liikmed (kinnitatud 21.04.15; 11.05.16; 22.09.16; 19.01.17; 04.05.17 üldkoosoleku otsustega)

Vald Organisatsioon Esindaja E-post Telefon
RÄPINA Räpina Vallavalitsus   Kaido Palu kaido.palu@rapina.ee 506 9661
Rappin MTÜ  Leo Kütt leo@ariabi.ee 521 8202
Kaguring OÜ Teet Helm

teet.helm@neti.ee

505 5297
Leevakk MTÜ  Kairi Kasearu kairi.kasearu@ut.ee 5666 4952
MIKITAMÄE Mikitamäe Vallavalitsus  Aare Poolak aare8@hot.ee 520 5504
Mikitamäe Ettevõtjate Klubi MTÜ Maivi Laar maivi@setomaa.ee 506 3301
ORAVA Orava Vallavalitsus  Riina Sabalisk riina@orava.ee 5343 3957
FIE Aino Suurmann Aino Suurmann suurmannaino@gmail.com 513 8379
VÄRSKA Värska Vallavalitsus   Raul Kudre raul@verska.ee 525 6695
Marmil OÜ Margus Karro margus.marmil@gmail.com

516 0722

MEREMÄE Meremäe Vallavalitsus  Aivar Luts luts.aivar@gmail.com 502 1453
Meremäe Kultuuriühing MTÜ Viivika Kooser viivika.helmed@gmail.com 5660 5168
MISSO Misso Vallavalitsus Mariliis Raidma mariliis.raidma@gmail.com 5344 1800
MTÜ Misso Tehnikaspordi Klubi Urmas Peegel piksepini@gmail.com 5300 0016