Identiteedist, lõunaeestlase pilguga

24.11.2020

Iga aeg ja ajastu on enda nägu. Iga paik ja piirkond kõneleb seal juurdunud inimeste mõtete ja tegude keelt. Iga uus algus algab inimestest, ent lähtub sageli nähtamatul moel pärimusest, paigatundest, enesekuvandist ehk identiteedist. Lõuna-Eestis, kus võib märgata mitme maa ja ilma kokkupuute punkte, käibki elu maailmade piiril – mõtestades tänast elamise viisi ning otsides uut olemise vormi selles kiirelt muutuvas maailmas.

Loe edasi

 • LEADER PROJEKT: Räpina kirikumõisa peahoone välispiirete renoveerimise II etapp

  23.11.2020

  EELK Räpina Miikaeli Kogudus ehitas LEADER-toetusega katusega trepi pastoraadihoone lõunaküljele.

  Projekti tulemuseks on hoonet oluliselt väärtustav ja esteetilist silmailu pakkuv sissepääs kauni kelpvormis katusega. Investeering võimaldab täita Päästeameti nõuded hoone kahe turvalise väljapääsu osas. Investeering aitab kiirendada hoone kasutuselevõttu mitmesugusteks kogukondlikeks tegevusteks.

  Loe edasi

 • MTÜ Piiriveere Liideri ja PRIA töökorraldusest

  19.11.2020

  Viiruse leviku tõkestamiseks on alates 16. novembrist PRIA suunanud oma töötajad kaugtööle, maakondlikes büroodes teenindatakse kohapeal ainult eelbroneeringuga kliente.

  MTÜ Piiriveere Liideri büroo töötajad viibivad samuti kaugtööl, töötajatega saab ühendust võtta telefoni ja e-kirja teel.

  Loe edasi