Koostööfestival „Kõik söögiks!“

14.11.2019

Koht: Tartu, Teguri 28A

Koostööfestival „Kõik söögiks!“

Kui tark on meie tänane toidulaud? Kui palju teadust sinna sisse on juba mahtunud ning palju veel mahub?

Millised on tervislikud toiduained, kuhu liigub mahetoidu ja supertoidu tootearendus ning millised peaksid olema keskkonda säästvad pakendid ja  jäätmekäitlus tulevikus?

Nii nendele kui ka teistele küsimustele pakub vastuseid ADAPTERi koostööfestival, mis selle aastal kannab nime „Kõik söögiks!“.

Festivali märksõnadeks on tootmine, keskkond, toitumine.

Programmi täidavad nii teadlased kui ka ettevõtjad. Kuulata saab erinevaid ettekandeid ning arutelusid. Paneelides on nii ülikoolide ja teadusasutuste teadlased kui ka toiduainetööstuse suurettevõtted.  Kaasa räägivad esindajad firmadest Salvest AS, Valio Eesti AS, Rimi Eesti AS, Estiko Plastar AS, Sangaste Linnas AS, Organic Estonia, Tactical Solution OÜ jt.

Festival toimub 14. novembril Tartus, Teguri 28A (Tartu Kammivabriku tehasehoone).

Festival on tasuta, kuid vajalik on registreerimine. Festivali päevakava ja registreerimine asub siin.

Meid leiab ka FB-s: https://www.facebook.com/events/727277321034026/

 

Ette tänades

Anneli Saaroja

ADAPTERi projektijuht

Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus

Tartu Ülikool

Lossi 3-326, 51003 Tartu

E-post: Anneli.Saaroja@ut.ee

Tel: +372 737 4806

Mob: +372 51 17 129

Koostöövõrgustik ADAPTER on Eesti teadus- ja arendusasutuste vaheline koostöövõrgustik, mis viib tasuta omavahel kokku ettevõtjad ja teadlased. Läbi ADAPTERi saab kiiresti ühendust 12 erineva teadus- ja arendusasutuse teadlastega.

Meie partnerid on Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Tallinna Tehnikakõrgkool, Keemilise ja  Bioloogilise Füüsika Instituut, Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus, Estonian Business School ja BioCC OÜ.