PEIPSI JÄRVEFESTIVAL TULEB TAAS!

12.06.2019

"Peipsi Järvefestival 2019" on 8.-14. juulil mööda Peipsi sadamaid järve põhjaotsast lõunasse kulgev kultuuriüritus, mis näitab nii kohalikele kui piirkonna külalistele Peipsi järve tavapärasest märksa põnevamal moel.
Kultuurilaadungiga laevad saabuvad 7 päeva vältava festivali kestel iga päev uude sadamasse, kus terve päeva kestel viiakse läbi erinevaid Peipsi järve kultuuripärandit ja loodust ning Eesti pärimusmuusikat tutvustavaid õpitubasid, laevasõite ja kontserte.
Järvefestivali ajal, 8.-14. juulil toimub esmakordselt jalgrattamatk Peipsi sadamates kell 17:00-19:00. Matka ajal külastatakse erinevaid piirkonna külasid, muuseume, ettevõtjaid, randasid ning avastatakse ilusat Peipsimaa loodust.

Loe edasi

 • MTÜ Piiriveere Liideri üldkoosolek kinnitas 2019. a taotlusvooru uue eelarve

  04.06.2019

  29. mail 2019 toimus Mikitamäe külas Vanavalgõ Kohvitarõs Piiriveere Liideri korraline üldkoosolek, mille päevakorras oli ühingu 2019. a rakenduskava ja strateegia muudatuste kinnitamine.
  Piiriveere Liider avab 9.-23. septembril 2019 käesoleval eelarveperioodil viimase taotlusvooru, 2020. a avatakse taotlusvoor juba ainult jääkide arvelt. Tänavune taotlusvoor kuulutatakse välja pärast Maaeluministeeriumi heakskiitu strateegia muudatustele ja PRIA heakskiitu käesoleva aasta rakenduskava muudatustele.

  Loe edasi

 • TAOTLEJA LUGU: MISSOMAA NOORTE TEGEMISED

  04.06.2019

  MTÜ Misso Avatud Noorteklubi loodi 2008. aastal ning seega on tegutsetud juba üle kümne aasta. Ühingu põhieesmärgiks on piirkonnas laste ja noorte harrastustegevuse ja kultuurielu elavdamine ning mitmekesistamine, uute tegutsemisvõimaluste levitamine, noorte aktiivsuse tõstmine ning nende mitmekesise arengu soodustamine. Noorteklubi tegevus ei keskendu üksnes noorte valdkonna arendamisele, vaid kogu väikese ääremaalise piirkonna ja kogukonna toetamisele.

  Loe edasi