Piiriveere Liider kuulutab välja projektitaotluste vastuvõtu

02.07.2020

2020. a taotlusvoor on avatud 17.-26. august.

Toetust saab taotleda meetmetest:
Meede 1 - Elukeskkonna arendamine
Meede 2 - Ettevõtluse arendamine

Toetust saavad taotleda Räpina, Setomaa, Rõuge ja Võru vallas haldusreformile eelnenud piirides endise Meremäe, Misso, Mikitamäe, Orava, Räpina ja Värska vallas tegutsevad ettevõtjad, MTÜd, SAd, seltsingud ja KOVid.

Loe edasi

 • Haudamäe puhkemaja - loodussõbra paradiis

  01.07.2020

  Aastakümneid tagasi, noore poisina tegi Margus Zupsmann koos vanematega Meelva soo ääres heina ning mõtles, et miks see elu peab nii raske olema. Teeks pigem Meelva järve äärde mõnusa puhkemaja ja tooks niimoodi leiva lauale. Mõtetel on suur jõud. Aastakümneid hiljem rajaski Margus koos abikaasa Signega Meelva järve äärde Haudamäe puhkemaja.

  Haudamäe tuli Zupsmannite perekonda möödunud sajandi 80ndate keskel, kui Marguse vanemad ostsid kunagise jõukal järjel talu.

  Loe edasi

 • Piiriveere piirkonna õpilasmaleva rühmajuht: TRIINU KOTOV

  05.06.2020

  Tutvustame järgemööda kõiki 12.-24. juuli 2020 toimuva Piiriveere piirkonna õpilasmaleva rühmajuhte. Rühmajuhid teevad koos noortega tööd kaasa, on noortele eeskujuks ning sisustavad noorte vaba aega.

  Kaheksandana ja ühtlasi ka viimasena tutvustab ennast Värskast pärit Setomaa valla noorsootöötaja Triinu Kotov, kellele meeldib väga tantsimine ja noortega tegelemine.

  Loe edasi